Yeni Mazda6

6 Kasım 2018

Yeni Mazda6

Gerçek sürüş keyfine yönelik tasarlanmış, ödün vermek nedir bilmeyen bir otomobil

 

Yeni Mazda6 sedan, kalitede en son nokta

Olağanüstü sürüşe, çarpıcı bir olgunluğa ve göze hitap eden bir görünüme sahip yeni Mazda6 sedan şehirde, iş yolculuklarında veya uzun yolda şık bir duruş sergiler. İçten dışa ustalıkla yaratılan, yeni nesil teknolojiye ve kaliteli KODO: Hareketin Ruhu Tasarımına sahip yeni Mazda6 sedan kalite ve zarafeti yeniden tanımlar. Deri, ahşap ve süet malzeme kullanılarak üretilmiş, gerçek konfor sağlayan havalandırmalı ön koltuklarda arkanıza yaslanın ve nefesleri kesen yeni insan odaklı iç donanımla rahatlayın.

Otomobilin ifadesi, dinamik yeni arka tasarımı ve alçak profiliyle, en yeni rengimiz Kristal Ateş Kırmızısı ile canlı bir biçimde ifade edilen saf şıklığı yansıtır. Tüm kontrolü size sunan en yeni i-ACTIVSENSE güvenlik sistemleriyle otomobil sürmek hiç olmadığı kadar rahat ve keyifli. En son SKYACTIV Teknolojisi, ödün vermeksizin olağanüstü bir performans ve yakıt verimliliği sunar, otomobile aranızda Jinba Ittai bağlantı hissini yoğunlaştırır.

Dört kamerayla 360° görünüm
Deri, ahşap ve süet kaplamayla lüks iç donanım
Ön cama yansıtılan Renkli Aktif Sürüş Ekranı
Mazda Radar Hız Kontrol Sistemi
Yeni havalandırmalı ön koltuklar
Maksimum hız: 209 km/s*
Hızlanma: 10,6 saniyede 100 km/s*
Yakıt tüketimi: 6,1 l/100 km*
CO2 emisyonları: 139 g/km*

Yenilik Gelişmiş özellikleri keşfedin

TASARIM

Yeni Mazda6 sedan gördüklerinizin yanında, hissedebildiğiniz her detayda da size kaliteyi sunar. Baktığınız her yerde yeni Mazda6 sedanın KODO: Hareketin Ruhu Tasarımı olgun, zarif bir şıklığı yansıtır. İmza niteliğinde yeni Kristal Ateş Kırmızısı renk sedanın akıcı çizgilerini, cesur kıvrımlarını ve önden arkaya ilerleyen güçlü bir hareketin ifadesini canlı bir şekilde vurgular.

“placeholder960x470”

Leave a Reply:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir