Yeni Mazda CX-5

1 Ocak 2019
Yayınlayan: admin

Birlikte sürüşten alınan keyif
Yepyeni Mazda CX-5 ile sürüş keyfinin yeni boyutlarını deneyin. İç ve dış kısmı tamamen yenilenen SUV’umuz, sürücü için olduğu kadar yolcular için de konforlu ve caziptir. Sürüş keyfi için tasarlanan ve üretilen yepyeni Mazda CX-5, araçtaki herkese otomobille mükemmel bir bağ ve bütünlük hissi anlamına gelen güçlü Jinba Ittai hissini verir. .

KODO Tasarımı evrimi ve benzersiz işçilik sayesinde, şık dış görünüş, yeni canlı Kristal Ateş Kırmızısı rengiyle belirgin ve amaca uygundur. Geniş, insan merkezli kabin ise tüm yolcular için sessiz, hassas ve konforludur. Aile ve arkadaşlarla yapılan uzun ve eğlenceli yolculuklar için mükemmeldir. Gelişmiş i-ACTIVSENSE güvenlik teknolojisi sayesinde herkes konforlu bir biçimde sürüşün keyfini çıkarabilir. Üstün sürüş keyfini paylaşın. .

Mazda’da sürüş keyfi sağlamak ve otomobil ile sürücü arasında güçlü bir bağ kurmak için tasarım ve mühendislik işlemleri uyum içinde yürütülür. KODO Tasarımından doğan yepyeni Mazda CX-5, enerji ve hareketle dolu olup en iyi aerodinamiklerin yanı sıra iyileştirilmiş performans ve tutuş sunar. Kristal Ateş Kırmızısı, uzman bir ustanın elinden çıkmış kadar güzel kaplamaya ve derinliğe sahip canlı ve yeni bir boya rengidir. Otomobilin KODO tasarımının güzelliğini vurgulayan bu yeni renk, olağanüstü düzeyde canlı ve enerjiyle doludur..

uygun 0

Bir cevap yazın