MY MAZDA UYGULAMASINI KEŞFEDİN

HAREKET HALİNDEYKEN BİLE BAĞLI KALIN

My Mazda, Mazda bilgilerinize dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden erişmenin en kolay yoludur.

My Mazda Uygulaması, Mazda sahipliği deneyimini daha kolay, daha kişisel ve daha ödüllendirici bir hale getirerek iyileştirmek üzere yeniden tasarlanmıştır.

Bu uygulama, önemli Mazda belgelerinize erişmeniz, bakım planınızı ve geçmişinizi takip etmeniz, bakımla ilgili faydalı hatırlatmalar almanız ve araç kılavuzlarınıza ya da Yol Yardımına erişmenize yardımcı olacaktır.

MyMazda_3_620x360

Henüz bir Mazda sahibi olmadığınız halde Mazda hakkında daha fazla bilgi edinmek mi istiyorsunuz? Kusursuz araba konfigürasyonunuzu kaydetmek, faydalı eğitim videolarını izlemek veya size en yakın bayiyi bulmak için My Mazda’yı kullanabilirsiniz. My Mazda, iOS ve Android için akıllı telefon ve tablet uygulaması olarak sunulmaktadır. Uygulamayı indirerek geçerli bir e-posta adresinizle kayıt olmanız yeterlidir; bu işlem yalnızca birkaç dakikanızı alacaktır.

MAZDA DİJİTAL DENEYİMİ

Mazda dijital deneyiminizi iyileştirmek için yeni bir adım attığımız bu süreçte My Mazda web sitesi (masaüstü ve mobil) geçici olarak kullanılamayacaktır. Ancak My Mazda’yı kullanmakta olan mevcut müşterilerimize, bakım planları, dijital servis kayıtları gibi tüm belgelerinin My Mazda hesabında mevcut olduğunu ve bunlara My Mazda Uygulaması ile erişebileceğini belirtmek isteriz. Bunun için tek yapmanız gereken uygulamayı akıllı telefonunuz veya tabletiniz üzerinde güncellemek, mevcut kullanıcı adınız ve parolanız ile oturum açmak ve hesabınızı onaylamak için birkaç basit adımı izlemek olacaktır.

NASIL KAYIT YAPILIR

1

iOS ve Android uygulama mağazalarında sunulan My Mazda uygulamasını indirin.

AppStoreGoogle play

2

Adınızı ve geçerli bir e-posta adresi girin ve bir parola seçin. Zaten bir Mazda aracına sahipseniz, Mazda aracınızı satın alırken bayinize verdiğiniz e-posta adresini kullandığınızdan emin olun.

3

Lütfen e-posta gelen kutunuza iletilecek onay e-postasındaki bağlantıya tıklayarak bilgilerinizi teyit ettiğinizden emin olun.

4

My Mazda uygulamasını keşfetmeye başlayın