• Pazartesi - Cumartesi : 09:00 - 18:00
  • Muğla - Aydın Karayolu 12.Km Menteşe MUĞLA
  • 02522255555

Mazda Servis

Servisiniz için neden bir Mazda bayisini kullanmalısınız?

Mazda’da yalnızca otomobilinizi değil sizi, yani müşterimizi de önemseriz. Otomobilinizi bir Mazda bayisinde servise sokmak, uygun fiyatlara profesyonel bir hizmet alacağınız anlamına gelir. Otomobiliniz için, bu sürüş keyfi, güvenilirlik, güvenlik ve iyi bir yeniden satış değerini ifade eder.

Şeffaf fiyatlandırma

Teknisyeniniz parçalar, yağlar, sıvılar ve KDV de dahil olmak üzere serviste yapılacakları ve ücretlerini size önceden anlatacaktır; böylece ücreti önceden bildiğiniz için kötü sürprizlerle de karşılaşmazsınız. Servisin ardından ayrıca size gelecekte ortaya çıkabilecek servis ve bakım ihtiyaçları hakkında da bilgi vereceklerdir.

Eğitim ve donanım

Mazda teknisyenlerimiz, bakım ve tanıda verimliliği sağlamak için düzenli olarak en yeni teknoloji eğitimlerinden geçerler. Ayrıca özel olarak geliştirilmiş araçlara ve tanı donanımlarına yatırım yaparlar. Mazda teknisyenleri, size daha da iyi bir hizmet sunabilmek için teknik bilgi sistemlerimiz konusunda gelişmeleri sürekli olarak takip ederler.

Dijital Servis Kaydı

Mazda bayileri tarafından gerçekleştirilen tüm rutin servisler, merkezi Dijital Servis Kaydı sistemimizde güvenli bir şekilde saklanır. Bu sahte girişleri önler, yeniden satış değerini artırır ve her zaman bir bakışta aracın tüm servis geçmişini görebilmenize olanak sağlar.

Bir Mazda servisi sizin programınıza uyar

Bir sonraki servisiniz için randevu aldığınızda, bayilerimiz sizin programınıza uygun bir zamanı ayarlayacaktır. Sizi bekletmeyecektir. Hatta mevcutsa size bir yedek otomobil vereceklerdir.

İşte servis diye buna denir. Değil mi?

RANDEVU PLANLAYIN

Adınız Soyadınız

Email

Telefon

Marka/Model

Kilometre

Uygun Zaman

[stmgdpr "Verilerimin bu web sitesi tarafından saklanması ve kullanılmasına katılıyorum."]

Bu formu göndererek hiçbir yükümlülük altına girmeden bir servis randevusu alacaksınız ve 48 saat içinde bir servis danışmanı ile iletişime geçeceksiniz.
ÇALIŞMA SAATLERİ
Pazar Kapalı
Pazartesi 09:00 - 18.00
Salı 09:00 - 18.00
Çarşamba 09:00 - 18.00
Perşembe 09:00 - 18.00
Cuma 09:00 - 18.00
Cumartesi 09:00 - 18.00