Akıllı Telefona Bağlanabilirlik

1 Ocak 2019
Yayınlayan: Goren Otomotiv

Çok daha tatmin edici bir sürüş deneyimi

 

Modern dünyanın gerekliliklerine uyum sağlamanızı ve aynı zamanda yolda güvenle bağlantıda kalmanızı sağlayan MZD Connect mutlak kontrolü sürücüye verir. Yapmanız gerekenleri dikkatiniz dağılmadan halledebilir ve saf sürüş keyfine odaklanırken otomobilinizin iletişim ve navigasyon ayarlarını yapabilirsiniz. Jinba Ittai ‘nin mükemmel bir ifadesi.

 

Ses Tanıma, Mazda’nın HMI kumandası ve direksiyon kumandaları dikkatiniz yoldayken aynı zamanda özelliklere, hizmetlere ve uyumlu akıllı telefon uygulamalarına erişmenizi sağlar. MZD Connect’in akıllı telefon entegrasyon özelliğiyle sık kullandığınız uygulamaların keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Apple CarPlay™ ve Android Auto™ MZD Connect bulunan tüm otomobil modellerinde mevcuttur. Bu yazılım özelliğini satın almak ve Mazda’nıza yüklemek için lütfen bayinizle bağlantıya geçin.

Apple CarPlay™

Apple CarPlay™, otomobil sürerken iPhone’unuzu daha akıllı ve daha güvenli bir şekilde kullanabilmenizi sağlar. Apple Music, Haritalar, Mesajlara kolayca erişebilir, Siri veya otomobilin HMI Kumandası ve dokunmatik ekranı aracılığıyla başkalarını arayabilirsiniz.

Android Auto™*

En sevdiğiniz müziklere ve mesajlaşma uygulamalarına, Google Maps, Google Play Music’e erişebilir ve otomobilinizi sürerken Android Auto™ ile faydalı yerel bilgilere ulaşabilirsiniz. Google Assistant sesli kumanda, gözünüzü yoldan ayırmadan mesaj gönderip almanızı, arama yapmanızı, adres tarifi almanızı ve gününüzü planlamanızı sağlar.

Bir cevap yazın